NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Za Prague Lions do 1. kola GCL v St. Tropez nastoupí Kellnerová a Moya

 26.05.2021 21:31 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can OLD a Sergio Alvarez Moya s Alamem nastoupí do čtvrteční úvodní části Global Champions League ve francouzském Saint Tropez, které je třetí zastávkou této světové parkurové túry.

reklama 12B

 
První ze dvou kol soutěže Global Champions League v Saint Tropez odstartuje ve čtvrtek od 16:15 hodin. Prague Lions mají startovní pořadí číslo 6. 
 
Po dvou kolech Pražští lvi zaujímají mezi 16 celky průběžnou 13. pozici. Vedou Shanghai Swans před Valkenswaard United a Madrid in Motions. 
 
Foto: Stefano Grasso / GCL


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace