EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Winter Masters Series 2021 pokračuje v Šamoríně podle původního plánu

 02.12.2021 17:21 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ačkoliv pořadatelé poslední letošní Winter Masters Series informovali o tom, že závody neproběhnou, nakonec se od 3. do 5. prosince v hale x-bionic sphere v Šamoríně skákat bude. Příslušné ministerstvo akci povolilo.

reklama 12B
 
„Zázraky sa dejú!“ Tak uvedli organizátoři Winter Masters Series v Šamoríně informaci o tom, že se prosincový mítink nakonec uskuteční. 
 
„Ministerstvo školstva, vedy a výskumu nás opäť podporilo, akurát bude treba striktne dodržiavať nasledovné opatrenia: respirátor FFP2, očkovaní, prekonaní alebo PCR test nie starší ako 72 hod, ubytovanie v areáli nebude možné, vstup do areálu bude povolený len cez bránu 8 pre športovcov, trénerov a ošetrovateľov. Veľmi si vážime, že aj diváci chcú byť súčasťou podujatia, ale areál bude kvôli opatreniam uzatvorený pre verejnosť. Zároveň vás prosíme a žiadame, aby ste dodržali pravidlá, ktoré platia pre všetkých rovnako,“ uvedli zástupci Riders & Dreams.
 
Během tří dnů se uskuteční celkem 26 skokových soutěží. Ta hlavní na stupni ST, která se pojede tradičně jako Grand Prix Equistyle, proběhne tentokrát až v neděli na úplný závěr mítinku.
 
Veškeré další podrobnosti vč. odkazu na výsledky jsou na adrese www.ridersanddreams.sk
 
Foto: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace