reklama 11A

reklama

Výzvy ASCHK ČR pro pořadatele KMK a druhého předvýběru hřebců 2021

 30.10.2020 22:56 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Asociace svazů chovatelů koní ČR vypsala výzvy pro zájemce o pořádání kvalifikací KMK ve skocích a drezuře, o pořádání finále KMK ve skocích, drezuře i všestrannosti a pro zájemce o pořádání druhého předvýběru hřebců. Uzávěrka je 31. října!

reklama 12B
 
Zájemci o pořádání kvalifikací Kritéria mladých koní ve skocích a drezuře, resp. o pořádání finále KMK ve skocích, drezuře i všestrannosti 2021, příp. o pořádání druhého předvýběru hřebců mají na odeslání přihlášky poslední den. Termín pro jejich zaslání na adresu: info@aschk.cz je totiž 31. října 2020. 
 
Zájemci musí být schopní dodržet podmínky pro pořadatele kvalifikací uvedené v Zásadách KMK pro rok 2020. U skokových kvalifikací se preferují úterky a středy, termín bude přidělen pracovní komisí KMK. Do poznámky je potřeba uvést alespoň dva možné termíny.
 
Zájemci o pořádání kvalifikačních kol v kategorii skoky obdrží paušální příspěvek na pořádání kvalifikace ve výši 60.000 Kč za kvalifikační kolo (v případě více než 80 účastníků 70.000 Kč a v případě více než 100 účastníků 80.000 Kč), pořadatelé drezurního kvalifikačního kola obdrží paušální poplatek 50.000 Kč.
 
Termín druhého předvýběru hřebců byl stanoven na 19. a 20. 2. 2021, finále KMK ve skocích by mělo proběhnout od 3. do 5. 9. 2021, finále KMK v drezuře od 10. do 12. 9. 2021 a finále KMK ve všestrannosti buď v termínu 27. až 29. 8. nebo 3. až 5. 9. 2021.
 
Podrobnější informace k požadavkům na uspořádání jednotlivých akcí najdou uchazeči ve formulářích přihlášky a v Zásadách KMK 2020.
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace