ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Výkonnostní zkoušky klisen ve Slatiňanech. Vítězkou se stala Camba

 25.09.2020 13:50 | AUTOR

ikonka

Ve dnech 23. až 24. září 2020 pořádal Národní hřebčín Kladruby nad Labem výkonnostní zkoušky starokladrubských klisen ve Slatiňanech. K posouzení nastoupilo pět klisen, z toho čtyři v majetku národního hřebčína a jedna z privátního chovu.

reklama 12A

 
Zahájení proběhlo ve středu 23. září dopoledne hodnocením typu a exteriéru, následovaly zkoušky přiježděnosti pod sedlem, ovladatelnosti spřežení a spolehlivosti v tahu v samotě. 
 
Druhý den byl na programu maraton a závěrečné vyhlášení výsledků. Všechny klisny zkoušky výkonnosti úspěšně dokončily a mohou být evidovány jako genetický zdroj. 
 
Čtyři klisny splnily podmínky pro zápis do hlavní plemenné knihy a jedna klisna do plemenné knihy. Vítězkou se stala klisna Camba – 9 s celkovým bodovým hodnocením 8,14 b.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Zdroj: NH Kladruby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace