NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Vstupenky na Velkou pardubickou v prodeji, mítink začne už v 10 hodin

 22.09.2021 14:42 | AUTOR

ikonka

Po loňské, covidovou situací poznamenané Velké pardubické, se letošní 131. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou těší velkému zájmu diváků. Je tedy nejvyšší čas pořídit si vstupenky a koně i jezdce přímo na pardubickém závodišti osobně podpořit.

reklama 12D

Prozatím jsou v prodeji lístky k sezení na tribunách, ke stání budou prodávány až po 1. říjnu podle aktuální epidemické situace. Pokud kvůli ní dojde k omezení kapacity návštěvnosti hromadných akcí, budou přednostně uplatněny vstupenky k sezení na tribunách.

Diváci už teď mohou vybírat z celé řady možností – od sezení na nekrytých tribunách přes zastřešené tribuny až po vstupenky do lóží s cateringem. V nabídce jsou všechny tribuny, včetně nově vybudovaných s označením H a I. Ceny vstupenek k sezení se podle typu tribuny a vstupenky pohybují od 800,- Kč na osobu a lze je koupit pouze online.

Kompletní přehled nabídky a volných kapacit je k dispozici v prodejním online systému na webových stránkách závodiště v sekci Vstupenky. Děti do 10 let mají vstup do areálu zdarma, u lóží je tato hranice stanovena na 6 let věku. Děti bez vstupenky ovšem nemají nárok na vlastní sedačku. Zlevněné vstupné pro děti, mládež a seniory je platné pouze u vstupenek na stání. Ty se budou prodávat v měsíci říjnu, pokud to aktuální epidemická situace dovolí.

Oproti předchozím letům bude mítink se 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou začínat o hodinu dříve, tedy v 10:00. Po slavnostním zahájení první dostih odstartuje v 10:30, samotná 131. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou pak v 15:45. Areál závodiště bude otevřen už od 8:00, kdy v paddocku začíná veterinární přejímka koní startujících v hlavním dostihu.

Zdroj: tisková informace Dostihového spolku a.s.

Ilustrační foto: Marek SekáčK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace