EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Všichni o Super Grand Prix mluví už od března, říká Olivier Robert

 11.10.2021 12:45 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Francouzský reprezentant Olivier Robert se do Super Grand Prix při Global Champions Prague Playoffs kvalifikoval již v druhém kole letošní série, které se konalo v Madridu. „Jsem velmi rád, že se mi to povedlo,“ říká v rozhovoru.

reklama 12C


Olivier Robert je v rámci Global Champions League členem celku St. Tropez Pirates, který se aktuálně nachází na devátém řádku průběžné výsledkové listiny. To je o sedm příček níž, než v roce 2019. Přesto doufá, že v pražském Super Cupu jako tým uspějí.

„Minulý rok jsme byli před Prague Playoffs na druhém místě. V průběhu celé sezony se nám dařilo, ale v Praze už tak moc ne. Tento rok možná zkusíme jinou taktiku. Teď jsme ve středu žebříčku, ale koně se zlepšují více a více. Na Prahu budeme připraveni,“ konstatuje Robert. 

V libeňské O2 areně rozhodně chybět nebude, jelikož se již při květnovém kole v Madridu kvalifikoval do Super Grand Prix Longines Global Champions Tour. „Všichni o Super Grand Prix mluví už od března. Jsem velmi rád, že jsem se v Madridu kvalifikoval. Je to skvělé,“ říká francouzský reprezentant, který má již jasno, které koně si s sebou do Prahy vezme. 

„Vivaldi Des Meneaux a Vangog du Mas Garnier budou v Praze startovat. Do Super Grand Prix vezmu Vivaldiho, to je jasné,“ prozrazuje. Do české metropole se již velmi těší. „Před dvěma lety to bylo fantastické. Prostě jen doufáme, že tam opět budeme. Je to impozantní místo a budou tam opravdu ti nejlepší koně,“ dodává Olivier Robert.

Redaktor: Josef Malinovský, foto a video: Radim Kaller
Zdroj: Global Champions Prague Playoffs

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace