NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Vrcholí martinické finále ČSP. Rudolf Doležal vyhrál v sobotním ST

 25.09.2021 18:35 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Finále a ukončení dvacátého ročníku Českého skokového poháru se nezadržitelně blíží. Před nedělní C.E.T. Super Grand Prix byla zařazena soutěž stupně ST**, v níž Marc Debaere prověřil všechny účastníky. Zvítězil Rudolf Doležal s Arispotem.

reklama 12D
Vrcholem sobotního programu v areálu Equitana Martinice byla večerní soutěž s výškou překážek 140 centimetrů. Velmi náročný parkur z dílny belgického stavitele Marca Debaera nedokončil nikdo ze zúčastněných s nulou trestných bodů na svém kontě.
 
Bezchybní na překážkách byli pouze Rudolf Doležal a Marek Klus a o vítězství rozhodoval čas. O necelou vteřinu byl rychlejší Rudolf Doležal s Arispotem a těsně tak předjel druhého Marka Kluse s valacehm Largo, obě dvojice obdržely penalizaci jedním trestným bodem za překročení stanoveného času. Na třetí místo dosáhl se čtyřmi trestnými body Martin Šoupal s Cornechaccou. 
 
Foto: Patricie Mazuchová 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace