reklama 11A

reklama

Vozatajské mistrovství ČR po drezurách: Vedou Nesvačil junior a Soukup

 11.09.2020 18:44 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Páteční drezurní zkoušku v mistrovské soutěži čtyřspřeží ovládl v Kladrubech nad Labem dle očekávání Jiří Nesvačil junior. O tři a půl bodu vede před Jaroslavem Juráněm. Jiří Nesvačil senior je třetí se ztrátou osmi bodů na syna.

reklama 12C

 
Kromě čtyřspřeží měli na programu drezurní zkoušku v pátek také účastníci soutěží dvojspřeží pony a dvojspřeží. Z velkých párů předvedl nejlépe své svěřence Alexandr Soukup. Ten má poměrně těsný náskok před Václavem Coufalíkem. Skvěle si vedl i Josef Drábek, jenž je po první zkoušce třetí.
 
Také soutěž dvojspřeží pony slibuje napínavé pokračování, neboť Monika Pospíšilová vede před Milanem Kadlecem o pouhý jeden bod. V patách je jim Milan Kořínek. 
 
Jednospřeží mají za sebou drezury již od čtvrtka. Připomeňme, že nejlepší byla Markéta Sedlinská, druhý je průběžně Jan Minarčík a třetí Daniel Bejr. 
 
Sobotní maraton i nedělní parkur můžete sledovat živě na internetové televizi EquiTV.cz.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto: Gabriela Pilařová
 

 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace