ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11D

reklama

Vozatajové v Książi: Bejr druhý v CAI2*, Sedlinská osmá o hvězdu výš

 04.07.2021 20:26 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Několik českých vozatajů se v uplynulých dnech účastnilo mezinárodních závodů CAI v polském Książi. Tříhvězdových soutěží se účastnili Markéta Sedlinská a Petr Novák, do dvou hvězd nastoupili Daniel Bejr a Michaela Chylíková.

reklama 12D
 
Nejlepší výsledek z českých reprezentantů předvedl Daniel Bejr s valachem Sheldonem Cooperem v soutěži CAI2* jednospřeží, v níž skončil druhý, byť byl v maratonu i v parkuru nejlepší. 
 
V CAI3* jednospřeží se představila Markéta Sedlinská. Ta s klisnou Conversano XIII-14 skončila osmá. V parkuru dokonce zajela čtvrtou nejlepší jízdu. Na stejné úrovni startoval v soutěži dvojspřeží Petr Novák, jenž se nakonec umístil sedmý. Dvouhvězdovou soutěž párů nedokončila Michaela Chylíková.
 

Kompletní výsledky najdete ZDE

 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace