EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Voltižní MS Budapešť: Čeští koně prošli přejímkou, závody mohou začít

 25.08.2021 19:31 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
FOTOGALERIE

ikonka

Ve středu 25. srpna prošli koně české ekipy na voltižním mistrovství světa úspěšně veterinární přejímkou. Vše se schyluje ke startu. První soutěže jsou na programu ve čtvrtek odpoledne. Podívejte se s námi do zákulisí šampionátu.

reklama 12D

 

Česká voltižní ekipa dorazila do Budapešti, kde se koná mistrovství světa seniorů, v úterý 24. srpna. Ve středu ráno proběhla veterinární přejímka koní. Za českou ekipu prošli Tymián a Condor (TJ voltiž Tlumačov), Eduardo D a White Magic (TVT Motion Mnichovice) a Patriot-NF (JK Silesia Strahovice). 
 
Na start šampionátu se postaví Jan Hablovič, který bude soutěžit s Tymiánem vedeným Libuší Hablovičovou, Kateřina Kocurová s Patriot NF a lonžérem Ladislavem Menšíkem a Kateřina Reslerová na koni White Magic, jehož lonžérem je Bohdan Resler.
 

Výsledky můžete sledovat na webu Vaultingresults.com

 
Foto: Nelly Mikesková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace