ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

Vítězství k narozeninám. Očenášková zářila v olomoucké Silver Tour

 24.06.2022 14:14 | AUTOR

ikonka

Česká jezdkyně Natálie Otčenášková má za sebou druhý úspěšný start v Redstone Silver Tour při závodech J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Po středečním druhém místě si v pátek dojela v této túře pro příčku nejvyšší. Středeční vítěz Marek Klus skončil pátý.

reklama 12D

 
Páteční parkur s výškou překážek do 135 centimetrů byl hodnocen na čas. Natálie Otčenášková celý kurz absolvovala s klisnou Salou Z velmi svižně a v cíli měla na soupeře více jak vteřinový náskok. Její čas měl hodnotu 55,73 vteřiny. Vítězstvím si tak nadělila pěkný dárek k narozeninám, které v tento den slaví.
 
I druhou příčku obsadila česká jezdkyně, a to Kateřina Matušková. Ta s valachem Forest dokončila v čase 57,06 sekundy. Jen o čtyři setiny sekundy pomalejší byl nakonec třetí Tomáš Kuchár s valachem Liepzig Vd Hooghoeve.
 
Na dekorování byli také čtvrtý Jiří Tměj s valachem Atila a pátý Marek Klus s Liverpoolem, jenž vyhrál ve středeční zahajovací soutěži Redstone Silver Tour. 
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE