Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11B

Veselovská čtvrtá v Grand Prix při WMS v Šamoríně. Vyhrál Schönstetter

 21.02.2021 19:26 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Velmi napínavou podívanou nabídlo v neděli 21. února rozeskakování Grand Prix Equistyle při Winter Masters Series v Šamoríně. Zvítězil nakonec Němec Helmut Schönstetter v sedle Caipirinha. Nejlepší Češkou se stala Kateřina Veselovská s Celanem S.

reklama 12C
 
Kateřina Veselovská na Celanovi vybojovala v Grand Prix čtvrté místo. Těsně za ní se umístila Anna Held s Carou Mia a šestý byl Marek Klus na Tenerife´s Qatar. V první desítce nechyběl ještě Oliver Písařík na koni Chaccothago, po bezchybném výkonu v základní části i rozeskakování skončil osmý. 
 
Z domácích byl nejlepší David Horváth na koni Cedric 67, který v rozeskakování jednou chyboval a skončil tak desátý. Nebýt ní, skončil by hned za Kateřinou Veselovskou. Před ní se umístili v konečném pořadí kromě již zmíněného vítěze Dana Panaite s Casparow (ROU) na druhém místě a Maximilian Schmid se Santiagem (GER) na místě třetím.
 
Winter Masters Series pokračuje v Šamoríně již nadcházející týden. Živé přenosy na čtvrtek, pátek a sobotu připravuje ve spolupráci s pořadateli internetová televize EquiTV.cz.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE