Mistrovství světa v Herningu na Jezdci.cz: voltiž, drezura, skoky
reklama 11D

reklama

Ve Svržně proběhne osmá výstava hříbat a poprvé i tříletých klisen

 28.07.2022 09:15 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 13. srpna se ve Svržně uskuteční již osmá výstava hříbat slovenského teplokrevníka CS a hříbat všech svazů EU včetně ČT. Jedná se o kvalifikační kolo pro celostátní přehlídku ČT hříbat v Písku. Součástí akce je i výstava tříletých klisen.

reklama 12C

 
Výstava tříletých klisen slovenského teplokrevníka CS a klisen všech svazů EU včetně ČT se ve Svržně uskuteční poprvé. Stejně jako v případě výstavy hříbat jde o kvalifikační kolo pro celostátní přehlídku ČT klisen v Písku. Celkový vítěz výstavy hříbat dostane mimo jiného 5.000 Kč.
 
Průběh obou akcí ve Svržně u Hostouně bude v sobot 13. srpna vysílat živě internetová televize EquiTV.cz.
 
Ilustrační foto: Martina Kůstková


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace