Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Vášáryová byla v prvním kole mistrovství Evropy dětí v drezuře čtvrtá

 08.07.2021 12:40 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Skvělý vstup do dětského mistrovství Evropy v drezuře, které se koná ve španělské Olivě, zaznamenala česká reprezentantka Johana Vášáryová. S hřebcem Firestonem obdržela v úvodním kole 80,917 % a skončila čtvrtá.

reklama 12A

 
Johana Vášáryová s Firestonem ztrácela na třetí Němku Marthu Raupach s Jack Sparrow zhruba jedno a čtvrt procenta. 
 
Na prvních dvou příčkách se umístily také německé jezdkyně. Vede Clara Paschertz s valachem Danubio Old, která od rozhodčích získala 83,226 %. Lota Plaas na valachovi Balsamico zajela úlohu Children Preliminary B za 82,643 %, což jí stačilo na druhé místo.
 
Další české reprezentantky se umístily v třetí desítce startovního pole. Pětadvacátá pozice patří Kristýně Přikrylové s valachem Lowenem (71,328 %), Kateřina Sekaninová na klisně Handiness má 71,191 %, což jí řadí hned za Přikrylovou na 26. řádek a osmadvacátá byla v první části evropského šampionátu dětí Daniela Prokešová s Valmontem. Ta byla ohodnocena 69,375 %. 
 
V juniorské soutěži se Viktorie Kudelová na Icon Grantě zařadila na 54. příčku se ziskem 66,273 %, Eva Vavříková s Belle Ennie obdržela 65,853 %, což pro ni znamenalo 39. místo.
 

Kompletní výsledky najdete TADY

 

Foto: Hana Vášáryová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace