NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

V sobotu se v Olivě dařilo Chudybovi. S Listonem skončil osmý

 30.01.2021 17:52 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve španělské Olivě se blíží k závěru třetí týden Spring Tour MET 2021. V sobotní nejvyšší soutěži na úrovni 145 centimetrů, která byla zároveň započtena do Longines Rankings, se na osmé místo zařadil Bronislav Chudyba s valachem Liston Achterhoek.

reklama 12D
V rámci sobotní Gold Tour v Olivě startovala i členka Czech Equestrian týmu Anna Kellnerová, která si s valachem Balguerem připsala jednadvacet trestných bodů.  
 
Tato česká reprezentantka ovšem již figuruje po vydařené páteční kvalifikaci mezi případnými účastníky nedělní Grand Prix, která se pojede na výšce překážek do 150 centimetrů.   
 

Kompletní výsledky MET 2021 naleznete ZDE  

 
 
Ilustrační foto Jezdci.cz 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace