NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

V Šamoríně se daří Skuteckému. Vyhrál páteční soutěž juniorské túry

 17.07.2021 09:14 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Viktor Skutecký vyhrál v pátek 16. července parkur do 130 centimetrů v rámci Junior Tour při CSI v Šamoríně. Sedlal valach Jolly Jokera, s kterým nechyboval a dojel v nejlepším čase. Třetí byla v téže soutěži Emma Sophie Španko na Electric Lady.

reklama 12B

 

V Šamoríně se skáče ve dvou arénách. Čeští jezdci se účastní i dalších túr. Nejvyšší parkur pátku nabídla Gold Tour. Kurz měl překážky s výškou do 145 centimetrů a z našich dvojic si vedla nejlépe Nikola Bielíková s Carthinjem, která shodila jednu překážku a dojela třináctá. Vítězkou se stala Veronica Tracy (USA) na Diegovi.
 

Výsledky ze všech soutěží jsou ZDE

 
Foto: se souhlasem poskytnul Viktor Skutecký


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace