ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11D

V Šamoríně pokračuje Danube Spring Live. Češi opět tvoří většinu

 21.04.2021 13:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Areál x-bionic sphere v Šamoríně hostí ve dnech 22. až 25. dubna druhý díl série Danube Spring Live 2021. Kapacita koní je v podstatě zcela zaplněna a podstatná část z nich opět přijede z České republiky, kde se zatím jezdecké akce nekonají.

reklama 12C
 
Českých jezdců v Šamoríně by měla být zhruba stovka a mnozí samozřejmě přivezou na závody více koní. Již tradičně se tak bude jednat o nejvíce zastoupenou zemi. Kromě Čechů a Slováků dorazí jezdci ze sousedního Maďarska či Rakouska, dále pak z Německa, Rakouska nebo Ukrajiny.
 
Ačkoliv se bude skákat od čtvrtka 22. do neděle 25. dubna, Grand Prix tentokrát proběhne v sobotu jako třetí ze šesti naplánovaných soutěží. Video reportáž EquiTV z předešlého víkendu v Šamoríně najdete TADY!
 
Podrobnosti najdete na stránkách www.ridersanddreams.sk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE