ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11D

reklama

V první dvouhvězdové soutěži Prague Arena oslavoval Litevec Petrovas

 29.04.2021 18:19 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Ve čtvrtek odpoledne se uskutečnil v Chuchle Areně Praha první parkur kategorie CSI2*. V nejpočetněji obsazené soutěži dne si nakonec pro první místo docválal Andrius Petrovas s valachem Sherlock. Na druhou Britku Llewellyn měl vteřinu náskok.

reklama 12D

 
Na startu soutěže CSI2* Silver Tour s výškou překážek 130 centimetrů se sešlo více jak 70 dvojic. Na vítězství dosáhl v soutěži hodnocené na čas Andrius Petrovas s devítiletým valachem Sherlockem. Jejich čas 58,17 byl o více jak sekundu lepší než v případě Britky Emily Llewellyn, která s desetiletým valachem Trooper B dlouho vedla. 
 
Nikdo další ze startujících se již nedostal časem pod 60 vteřin současně s bezchybným výsledkem. Třetí místo získal polský zástupce Krzysztof Ludwiczak s klisnou Confua. Tato dvojice zapsala čas 62,35 vteřiny. 
 
Nejlepší český výkon podala Anna Marie Vítek s valachem Lanoso, když po bezchybné jízdě s časem 65,72 vteřiny obsadila pěkné sedmé místo. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021. 
 
Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace