POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11D

reklama

V Olomouci zněla opět česká hymna. Čtvrteční CSIYH-5y pro Veselovskou

 27.08.2020 09:21 | AUTOR |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

O třetí českou hymnu při CSI2*-W v Olomouci se postarala při čtvrteční zahajovací soutěži Kateřina Veselovská. V soutěži pro pětileté koně předvedla nejlepší výkon s hřebcem Carnelian. Vydařený výkon podal i Marek Klus, který dosáhl na třetí místo.

reklama 12D

 
Soutěž pro pětileté koně při CSIYH se jela na parkuru 115 centimetrů vysokém. Ve dvoufázovém skákání se z vítězství radovala česká jezdkyně Kateřina Veselovská s hřebcem Carnelian. Jejich čas druhé fáze byl 41,27 vteřiny. Tato dvojice si přivezla do Olomouce velmi dobrou formu a čtvrtečním vítězstvím si ještě polepšila oproti středečnímu druhému místu. 
 
Nejblíže se k vítězce dostal slovenský jezdec Samuel Matějka. S hřebcem Chaccato Do It GF ztratil na vítězku 54 setin sekundy. 
 
I třetí příčka patřila českému zástupci, a to Marku Klusovi s hřebcem Tamarack. Ti k překonání druhé fáze potřebovali 42,72 vteřiny. Na čtvrté příčce pak skončila středeční vítězka této túry pro pětileté koně, a to Belgičanka Laurence Vanhauter s klisnou Praline SK.
 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace