reklama 11A

reklama

V Maďarsku odstartovalo drezurní ME pony. V akci jsou i české dvojice

 26.08.2020 19:23 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čtyři Češky se v maďarském Pilisjászfalu účastní od středy 26. srpna drezurního mistrovství Evropy pro jezdce na pony. V úvodním dni odstartovala polovina účastníků do týmové úlohy. V obdélníku se představily i Barbora Kavanová a Victoria Schopper.

reklama 12D

 

Anna Procházková odstartuje do první úlohy ME ve čtvrtek. Foto: archiv jezdkyně
 
Barbora Kavanová a Victoria Schopper mají za sebou úvodní týmovou úlohu na evropském šampionátu pro pony. Barbora Kavanová s Icarem VD Bulksehoeve zajela za více než 65,5 % a aktuálně je osmnáctá, Victoria Schupper na Stukhuster Amyra získala přes 63 % a drží průběžně třiadvacátou příčku.
 
Ve čtvrtek 27. srpna čeká úloha FEI družstev Annu Procházkovou s Nice Guyem a Zuzanu Hradilovou ve dvojici s valachem Arturo Martini. 
 

Výsledky najdete v tomto odkazu

 
Foto: archiv Anny Procházkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace