Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

V Lyonu získal dotaci jen Prouchki, veze čtvrté místo ze steeplechase

 14.10.2021 18:18 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Trojice svěřenců Josefa Váni mladšího ze stáje Scuderia Aichner SRL se ve čtvrtek zúčastnila překážkového mítinku v Lyonu Parilly. Nejlépe se dařilo pětiletému Prouchkimu, který pod Ondřejem Velkem finišoval čtvrtý ve steeplechase na 4100 metrů.

reklama 12B

Bílý valach během tří letošních startů vystřídal tři různé jezdce a ve čtvrtečním Prix du Mont Cindre (4100 m, 18 000 eur) se poprvé v této sezoně dostal do cíle, byť s větší ztrátou na vítěze. Jeho stájový a tréninkový kolega Gap Pierji s Pavlem Složilem měl pád a dostih nedokončil.

Čerstvý vítěz Velké pardubické Složil pak vedl ještě letošního dvojnásobného vítěze z Itálie a Francie Colpo di Stato v proutěných překážkách Prix du Mont Blanc (3800 m, 18 000 eur), ale sedmiletý hnědák v závěru zeslábl a obsadil osmé místo se ztrátou 21 délek na vítězku Anzorii.

Foto: France GalopK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace