Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

V Hradištku plánují nejen halový start sezony 2021. Od ledna do října

 31.10.2020 09:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jezdecká škola Equus Kinsky v Hradištku patří mezi nejaktivnější pořadatele jezdeckých akcí v České republice. Právě tam by měla 30. ledna odstartovat tradičně nová jezdecká sezona. Halovými akcemi to však jen začíná, nabito bude u Sadské do října.

reklama 12D

 
První jezdeckou akcí roku 2021 v Hradištku u Sadské, ale pravděpodobně i v celé České republice, bude v sobotu 30. ledna úvodní kolo Zimního jezdeckého poháru spřežení, které tam pořádá JK Semice. 
 
Jezdecké škola Equus Kinsky na úvodní mítink naváže třemi parkurovými halovými závody, a to ve dnech 13. a 14. února, dále pak 27. a 28. února a nakonec 13. a 14. března. Skákat by se mělo vždy od stupně ZZ. Nejvyšší úroveň se bude postupně zvyšovat od S*, přes S** až po ST*. 
 
Champions Tour 2021 v Hradištku začne 2. a 3. dubna soutěžemi ZM až ST**. Druhý díl této série bude následovat na přelomu dubna a května, kdy se již bude skákat až do T*. O dva týdny později tam proběhnou závody zařazené do Českého skokového poháru. 
 
Další skokové soutěže v rámci Champions Tour jsou v plánu na 11. až 13. červen, ale také na 13. až 15. srpen. Přelom července a srpna je vyhrazen pro změnu drezurním závodům, jejichž součástí by mělo být i KMK. Na konci srpna se příznivci koní Kinských mohou těšit na tradiční slavnosti a národní přehlídku, ale také jejich šampionát. 
 
Na září se ladí troje termíny skokových i drezurních závodů. Skákat se v Hradištku bude i v říjnu. Od 1. do 3. 10. tam bude probíhat finále Champions Tour a poslední skokový mítink je vypsaný na 16. a 17. října.
 
Ilustrační foto Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace