Od čtvrtka do soboty ŽIVĚ na EquiTV: Winter Masters Series v Šamoríně
reklama 11B

reklama

V Grand Prix v Poznani zvítězil Felix Hassmann s koněm Sig Chaccinus

 21.02.2021 20:05 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Vrcholem druhého týdne polské Cavaliady byla Grand Prix s výškou překážek do 160 centimetrů. Vítězství si připsal Němec Felix Hassmann, jenž zajel s koněm Sig Chaccinus bezchybné rozeskakování v čase 39,73 vteřiny. Nikola Bielíková chybovala třikrát.

reklama 12A

Druhý nejlepší výsledek v závěru druhého týdne polské Cavaliady vybojoval domácí reprezentant Mateusz Tyszko. Ten překonal rozeskakování náročného parkuru v sedle holštýnského hřebce Zirocco Air se zaznamenaným časem 41,15 vteřiny. S velmi těsným časem za polskou dvojicí dokončil závěrečné rozeskakování reprezentant Nizozemska Loewie Joppen s holandským valachem Hantano. Hodnota času 41,84 vteřiny stačila na třetí příčku v nedělní Grand Prix Cavaliada Tour 2021.  
 
Jediná česká jezdkyně na startovní listině Grand Prix Nikola Bielíková, která sedlala hannoverského hřebce Carisona, inkasovala dvanáct trestných bodů v základním kole tohoto parkuru. S tímto výsledkem se zařadila do konečné časti výsledkové listiny. Startovala také ve finále pro šesti a sedmileté koně s valachem Odille VLS, s nímž do cíle přivezla osm trestných bodů.    
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE 

 
Foto: Instagram Cavaliada Tour 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace