POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11C

reklama

Úvod CSI2*-W Olomouc 2020 s českou hymnou. První Elite Tour pro Španko

 26.08.2020 10:34 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Pětidenní mezinárodní závody CSI2*-W v Olomouci zahájila ve středu 26. srpna soutěž Elite Tour. Na parkuru hodnoceném na čas si pro vítězství docválala česká dvojice Emma Sophia Španko v sedle klisny Elis. Celé elitní trio tvořily české jezdkyně.

reklama 12C

 
Soutěž Elite Tour s výškou překážek 110 centimetrů měla na startovní listině převahu českých jezdců. Celkem 8 dvojic dokončilo parkur bez trestných bodů, nejrychleji Emma Sophia Španko s klisnou Elis. Čas vítězky se zastavil na hodnotě 64,04 vteřiny. 
 
I druhé místo získala česká reprezentantka, a to Sabina Nečasová s klisnou Lady Laura 7. Tato jezdkyně ztratila na první příčku 0,9 sekundy. Nejlepší trojici uzavřela opět česká reprezentantka, a to Tereza Kysílková. Ta sedlala klisnu Clear Summer a dokončila připravenou trasu parkuru v čase 65,56 vteřiny. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
Foto Kateřina Návojová
 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace