reklama 11A

reklama

Úspěšný začátek MČR obhájkyně Portychové: Třikrát bezchybně a vítězně

 02.10.2020 11:41 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Jezdci do 25 let vstoupili do mistrovské soutěže v pátek ráno. Skvělou formu potvrdila loňská vítězka Linda Portychová, která se na úvod představila v sedle tří koní a ani jednou nechybovala. Navíc dokázala s Juliett zvítězit i v otevřené soutěži.

reklama 12D

 
Na start prvního kola mistrovské soutěže pro jezdce do 25 let s obtížností ST* se postavilo v Martinicích celkem 35 dvojic. 
 
Nulu na konto nakonec zapsalo patnáct z nich. Vedle obhájkyně vítězství Lindy Portychové se všemi třemi koňmi nechybovaly ani další dvě loňské medailistky, Nicola Grünthálová s Carefulem Z a Kateřina Kučerová s King Kongem. 
 
Dobrou výchozí pozici má však i další desítka jezdců. Více tak napoví druhé kolo, které je na programu v sobotu.
 
Veškeré podrobnosti o programu a průběhu mistrovství České republiky v Martinicích najdete na adrese www.mistrovskemartinice.cz. Přímý přenos můžete sledovat na EquiTV.cz.
 
Foto Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace