Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Úspěchy Čechů ve Vejeru. Opatrný a Portychová na předních příčkách

 18.02.2021 19:36 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Ve čtvrtek 18. února se naplno rozeběhl druhý týden Sunshine Tour ve španělském Vejeru de la Frontera. Poprvé odstartoval se svými svěřenci Aleš Opatrný a s nejzkušenějšími koňmi se umístil na dotovaných příčkách. Uspěli i Portychová nebo Zvára.

reklama 12A

 
Jeden z nejvýraznějších úspěchů zahajovacího dne CSI4* ve Vejeru de la Frontera zaznamenal Aleš Opatrný s valachem Forewerem, když parkur do 150 centimetrů absolvoval čistě v čase 70,39 sekundy, což pro něj znamenalo skvělé 8. místo.
 
Stejnou soutěž absolvovala Emma Augier de Moussac s Diorem P Z s 9 trestnými body, Ondřej Zvára s Quimerem M zaznamenal 12 trestných bodů. S Chaccolanem Zvára startoval ve stopětačtyřicítce a i když měl jednu chybu, umístil se na pěkné 15. pozici. 
 
V jiné soutěži s překážkami do 145 centimetrů se představil Aleš Opatrný s Gentlemenem VH Veldhof. Nezaznamenal žádný trestný bod a díky času 62,38 skončil na dotované 22. příčce. 
 
Spokojená ve čtvrtek byla i Linda Portychová, která v sedle Copin´s Boye vybojovala 6. místo na parkuru do 140 centimetrů. S La Mirage 16 dojela po bezchybné jízdě osmnáctá v soutěži do 135 centimetrů, o dvě příčky před ní byl Ondřej Zvára s Fritske. 
 
Na Cento Lanovi tuto soutěž překonal s jedním trestným bodem za čas, ale nutno poznamenat, že pro jeho stájovou jedničku se jednalo čistě o tréninkový start. Podobně na tom byla i Emma Augier de Moussac s Divou, jež také obdržela drobnou penalizaci za překročení časového limitu. 
 

Kompletní výsledky najdete ZDE

 

Foto archiv Lindy Portychové
 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace