NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Tomanové se daří v Bonheidenu. Skončila desátá v Grand Prix CSI2*

 19.09.2021 10:52 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Kateřina Tomanová se v těchto dnech účastní mezinárodních skokových závodů CSI2* v belgickém Bonheiden. V sobotní Grand Prix s výškou překážek 145 centimetrů započítávané do Longines Ranking FEI skončila s Quebecem na 10. místě.

reklama 12C
 
Kateřina Tomanová v sedle Quebeca 64 dokončila základní část Grand Prix CSI2* bez penalizace a postoupila stejně jako dalších jedenáct dvojic do rozeskakování. V něm zaznamenala jednu chybu a čas 42,24 jí zařadil na 10. řádek výsledkové listiny. 
 
Vítězem soutěže se stal Ir Richard Howley s valachem Arlo de Blondel. V rozeskakování zopakoval čistou jízdu a čas 36,63 sekundy se nikomu překonat nepodařilo. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: poskytla Kateřina Tomanová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace