reklama 11B

reklama

Veselá zakončila účast na CSI v Opglabbeeku. V Grand Prix chybovala

 25.10.2020 20:08 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

CSI2* v Opglabbeeku vyvrcholilo nedělní Grand Prix, na jejímž startu nechyběla Tereza Veselá s Ferrarim. Na parkuru do 145 centimetrů dvakrát chybovala a obsadila 45. místo. Podle slov jezdkyně skákal Ferrari výborně a je ve skvělé kondici.

reklama 12C

V Gradn Prix CSI2* Opglabbeek vyhrál Nizozemec Frank Schuttert s valachem Kinky Boy van het Gildenhof, který jako jeden z pěti účastníků dokončil bez penalizace základní parkur i rozeskakování. V něm projel cílem v čase 37,41 sekundy.

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: Pegasus PhotoK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace