EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Tereza Svobodová skončila druhá a pátá v úvodu CSI v Peelbergenu

 29.10.2021 18:19 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Početná česká ekipa parkurových jezdců vyrazila na mezinárodní halové závody CSI YOUTH do nizozemského Peelbergenu. Při zahájení v pátek 29. října excelovala Tereza Svobodová, jež skončila druhá s Britanií a pátá v sedle Kleiner Lorda.

reklama 12A
Ke skvělému druhému místu v soutěži do 135 centimetrů si při zahajovacím dni mezinárodního mítinku pro mladé jezdce v Peelbergenu připsala Tereza Svobodová ještě další dvě hezké příčky. V hlavní páteční dvoufázové soutěži s překážkami do 140 centimetrů projela cílem bez zaváhání s Kleiner Lordem a zařadila se na místo páté. Nechybovala také s Harankou, s níž skončila devátá.
 
Soutěž vysoká 115 centimetrů se vydařila Magdaleně Held. Se svým valachem Semmeringem ani jednou nezaváhala a po bezchybné jízdě jí patřila příčka druhá. Kvalitně se prezentovali také Oliver a Adam Písaříkovi. Oba bratři startovali dvakrát ve stotřicítce a nezaznamenali ani jeden trestný bod. Oliver s koňmi Don Corleone 111Z a Sea Coast Crystal de Leau (E.T) a Adam s koňmi Fabius a Imandra de Laubry. 
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Foto: Peelbergen Equestrian Centre 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace