NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Tereza Kopecká s klisnou Assambleií čtvrté při CEI 160 v Šamoríně

 20.07.2021 14:11 | AUTOR

ikonka

Ve dnech 16. a 17. července se konaly mezinárodní závody v Šamoríně. V sobotu startovala na trati CEI 160 jezdci Tereza Kopecká na klisně Assambleia a dokončila závod na krásném čtvrtém místě s průměrnou rychlostí 14,77 km/h.

reklama 12B
 
V národním závodě CEN 80 km startovala Aisha Smudková a bohužel nedokončila. Naopak v soutěži CEN 60 se českým jezdcům dařilo. Nela Jadczaková s koněm Sokrates R soutěž vyhrála. Andrea Kučerová na koni Valerie Ivanka dokončila jako druhá a Alžběta Poláčková na koni Shagya-607 na čtvrtém místě. 
 
V soutěži CEN 40 startovala Rozalie Kopecká v sedle Naomi De Napoli a dokončila pátá, Tereza Kopecká na koni Princ De Napoli na šesté příčce, Veronika Kaplanová s George De Napoli byla sedmá, Alena Pumprlová na koni Vagabound De Napoli osmá a Klára Kočendová na koni Nazeer Al Ghazal soutěž nedokončila. Podrobné výsledky je možné dohledat v aplikaci T-tracksystem.com.
 
Text: Alexej Burian
Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace