ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11C

reklama

Syrenka bojovala v Lyonu o vítězství, Eternity došly v závěru síly

 19.11.2020 18:44 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dvouletá Syrenka ve čtvrtek finišovala druhá v dostihu nezvítězivších klisen na 1800 metrů v Lyonu la Soie. Hnědce stáje Westminster Race Horses při jejím druhém startu uniklo vítězství jen o krk. V jejím sedle byla Marie Velon.

reklama 12B
Klisnin stájový kolega a vrstevník Global Man zahájil o půl hodiny dříve kariéru desátým místem na 1800 metrů. Třetím z koní v českém tréninku, kteří ve čtvrtek zasáhli do francouzského dění, byl sedmiletý valach Nimo. V classe 2 na 1200 metrů ve Fontainebleau proběhl cílem jako třináctý.
 
Fontainebleau hostilo z pohledu českého turfu ještě jeden zajímavý dostih. V listed pro tříleté klisny na 1400 metrů debutovala ve francouzském tréninku dvojnásobná klasická vítězka Eternity. Trenér Yannick Fouin angažoval na ryzku stáje Lokotrans Alexandrea Roussela, který bývalou svěřenkyni Luboše Urbánka poslal blízko špice.
 
Eternity pracovala kolem třetího místa a v cílové rovině se snažila tuto pozici udržet, ale už před distancí jí došly síly a pohltilo ji početné pole. Nakonec skončila třináctá.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace