ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11B

reklama

Švýcar Bryan Balsiger vítězem Grand Prix CSI4* ve Vilamouře

 13.11.2020 20:42 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vilamoura Champions Tour 2020 má za sebou hlavní soutěž posledního mítinku. Grand Prix CSI4* s výškou překážek 155 centimetrů vyhrál Švýcar Bryan Balsiger s klisnou Twentytwo des Biches. Do rozeskakování postoupilo devět dvojic.

reklama 12C

 
Sedm z devíti dvojic v Grand Prix CSI4* Vilamoura Champions Tour 2020 překonalo i rozeskakování bez jediného trestného bodu. Pod hranici 40 sekund se vešly tři nejlepší. 
 
Pouhou jednu setinu za vítěznou švýcarskou dvojicí Bryan Balsiger a Twentytwo des Biches se umístila Luciana Diniz z Portugalska na valachovi Vertigo du Desert. Její čas byl 39,37 vteřiny. Třetí příčka patřila Francoisovi Jr Mathy z Belgie na koni Uno de La Roque. Cílem projel v čase 39,73. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv pořadatele a One Shot / Vilamoura Champions Tour


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace