ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11B

reklama

Summer Tour ve Strzegomi s českou účastí. Březina po drezuře šestnáctý

 20.08.2021 19:05 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V polské Strzegomi se od 19. do 22. srpna konají mezinárodní závody ve všestrannosti Summer Tour až do úrovně CCI4*-S, v níž startuje z Čechů Pavel Březina s Cona Ciou. Po drezuře je s 35,1 body šestnáctý. V CCI2*-S se daří Barboře Kamírové.

reklama 12A
 
Barbora Kamírová se účastní s Contha Balou soutěže CCI2*-S. Drezurní úlohu dokončila s 32,6 body a je průběžně osmá. Na konci třetí desítky je dvojice Petr Lacina a Santini s 36,1 body. Ve čtvrté desítce jsou pak Martin Maivald s Longital Polt, Gabriela Adamcová s Linzi a Adéla Císařová s Amanou. 
 
Ve třech hvězdách Českou republiku reprezentuje pouze Adéla Císařová s Chestertonem. Úvodní část soutěže dokončila s 38,5 body a je na 21. příčce. Jednoho zástupce máme také ve čtyřech hvězdách. Pavel Březina je s Conou Cia šestnáctý s 35,1 body.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto: Daniel Tarka


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace