EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Sukdolák si ve Strzegomi polepšil. S Qaidem dojel v CCI3*-S dvanáctý

 16.10.2021 18:40 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mezinárodní závody ve všestrannosti ve Strzegomi pokračovaly v sobotu 16. října terénními jízdami i parkury. Kategorie CCI3*-S je uzavřená a Matěj Sukdolák v ní obsadil výborné dvanácté místo. Většina soutěží bude pokračovat v neděli.

reklama 12B

 

V polské Strzegomi se koná za velkého zájmu českých jezdců mezinárodní mítink CCI. Na programu je více než desítka soutěží. Takzvaně krátká soutěž na úrovni tří hvězd se uzavřela už v sobotu 16. října. Výborně si v ní vedl Matěj Sukdolák, který si v krosu a parkuru s Quaidem polepšil a obsadil nakonec dvanácté místo. Kompletní výsledky jsou také v CCI2*-L. Šestnáctou příčku v této úrovni brala dvojice Eliška Orctová a Kirea. 
 
Většina soutěží pak pokračuje až do neděle 17. října. V nejvyšší vypsané úrovni CCI4*-L startuje v český barvách pouze Miroslav Trunda s Shutterflyke. Ten se po terénní zkoušce posunul vzhůru na průběžnou čtvrtou příčku.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Ilustrační foto: poskytl Matěj Sukdolák 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace