Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Start sezony v Mezöhegyesi. Jiří Nesvačil jun. byl v Maďarsku bronzový

 10.05.2021 16:27 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Čtyřspřeží starokladrubských koní vedené Jiřím Nesvačilem juniorem si dojelo při vozatajských závodech v maďarském Mezöhegyesi pro třetí příčku. Vydařila se mu především poslední zkouška mezi kužely. V té obsadil dílčí druhou příčku.

reklama 12A
 
Vozatajské závody CAN-A v maďarském Mezöhegyesi zahájily páteční drezurní zkouškou, v níž se čtyřspřeží starokladrubských běloušů Generalissimus Ruana III, Generalissimus Roncha VI, Rudolfo Pastorella VI-4 a Sacramoso Aversa XI-5 umístilo mezi devatenácti účastníky na čtvrtém místě s výborným výsledkem 54,11 trestných bodů.
 
V sobotním maratonu se spřežení z Národního hřebčína po malé kolizi na poslední překážce umístilo na pátém místě a po dvou dnech drželo celkovou pátou pozici. 
 
Po nedělní zdařilé překážkové jízdě, ve které skončil Jiří Nesvačil junior druhý, se posunul na celkové třetí místo hned za zlatým Józsefem Dobrovitzem a stříbrným Zoltánem Lázárem.
 
Foto: NH Kladruby
Zdroj: NH Kladruby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace