Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Sobotní ráno v St. Tropez s českou hymnou. Vítková vyhrála s Lanosem

 16.10.2021 11:15 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Sobotní program mezinárodních parkurových závodů Hubside Jumping v St. Tropez začal soutěží CSI1* s výškou překážek do 135 centimetrů. Čtrnáct dvojic postupovalo ze základní části do rozeskakování, ve kterém nenašla přemožitele Anna Marie Vítek.

reklama 12D

 
Teprve čtrnáctiletá česká reprezentantka Anna Marie Vítek, která je držitelkou bronzové medaile z letošního mistrovství Evropy dětí, v rozeskakování soutěže CSI1* do 135 centimetrů ve francouzském St. Tropez zopakovala s jedenáctiletým valachem Lanosem bezchybnou jízdu v čase 41,87 sekundy, což pro ni znamenalo vítězství. 
 
Spokojena byla i Kristina Vítek, ta totiž s klisnou Chaskou II skončila třetí. Druhé místo patřilo belgické dvojici Dimme d´Haese a Empress EH Z. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: poskytla Anna Marie Vítek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace