ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Sobotní CSIYH v Chuchli vyhrál Stühlmeyer. Opatrný s Dialektrem druhý

 18.06.2022 11:48 | AUTOR

ikonka

Závěrečná soutěž pro mladé koně při CSIYH otevřela třetí závodní den v Chuchle Areně při Prague Cupu 2022. Velmi se dařilo českým reprezentantům, Aleš Opatrný skončil druhý a Kamil Papoušek třetí. Z vítězství se radoval Němec Patrick Stühlmeyer.

reklama 12C

 
Na šestileté a sedmileté koně v rámci sobotní ceny Taittinger čekal parkur 130/140 centimetrů vysoký, který se jel jako dvoufázové skákání. 
 
Velmi dobře se předvedli čeští jezdci. Kamil Papoušek v sedle sedmiletého hřebce Vivano Blue dokončil druhou fázi v čase 27,70 sekundy a skončil třetí. Ještě rychleji se do cíle dostal Aleš Opatrný, který se sedmiletým valachem Dialektro obsadil díky času 27,32 druhé místo.
 
Německá hymna pražskou Chuchle Arenou zazněla zásluhou Patricka Stühlmeyera, který se sedmiletým valachem Ogandros PS absolvoval parkur v čase 26,69. 
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který realizuje ve spolupráci s Czech Equestrian Teamem internetová televize EquiTV.cz
 
Foto: Kateřina Návojová
 

 

 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace