ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Sobota se při CSIO v Lamprechtshausenu vydařila Najmanové a Písaříkovi

 07.05.2022 21:38 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V rakouském Lamprechtshausenu pokračovaly v sobotu mezinárodní skokové závody CSIO pro mladší věkové kategorie jezdců. V juniorském Poháru národů Češi obsadili poslední deváté místo, přesto jsme se dočkali alespoň dílčích úspěchů.

reklama 12C
 
V sobotu 7. května předvedl velmi pěkný výkon v Lamprechtshausenu Albert Písařík s Enjoy MH, jemuž se podařilo v soutěži se stupňovanou obtížností do 120 centimetrů vybojovat třetí příčku. 
 
Ještě lépe se dařilo Sofii Najmanová v sedle Nativio van het Leliehof. Tato dvojice startovala ve stupňované obtížnosti do 130 centimetrů a skončila druhá. 
 
V Poháru národů juniorů nedokončila Laura Najmanová s La Frei a zbývající trojice nasbírala celkem 36 trestných bodů. Dvanáct měla Kateřina Bubáková s Nasty Girl de Muze, šestnáct Rozálie Pichrtová s Queeesy PJ a osm Petra Pařenicová v sedle Zety. Prvenství vybojovali Belgičané před Nizozemci a Italy. 
 
Pohár národů pro jezdce na pony ovládli reprezentanti Švédska, za nimiž skončili Nizozemci a Němci. Česká republiky v této týmové soutěži zastoupení neměla. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace