ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11A

Show při Prague Playoffs bude o adrenalinu a o fandění, říká Šimůnková

 03.11.2021 09:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs to není jen špičkový parkurový sport, ale také atraktivní show program pro rodiny s dětmi a příznivce koní. „Letos to bude hodně o adrenalinu a o fandění,“ říká Veronika Šimůnková.

reklama 12C
 
Vůbec poprvé se v rámci galashow světového parkuru v České republice představí jezdecká disciplína Horseball. „Jedná se o míčovou hru na koních. Úkolem soupeřících družstev je skórovat co nejvíce košů,“ prozradila Veronika Šimůnková z organizačního týmu GC Prague Playoffs, která má na starosti právě show program.
 
Návštěvníci pražské O2 areny se mohou těšit také na vystoupení kaskadérů na koních ze Stáje Trojan Praha, kteří předvedou disciplínu Trick riding neboli trikové ježdění. „Kaskadéři ze Stáje Trojan předvedou džigitovky ve svém originálním pojetí. Tito jezdci jsou dlouhodobě najímáni na natáčení filmů a reklam a je opravdu obdivuhodné, co všechno na tryskajícím koni dovedou,“ zmínila Šimůnková.
 
Do třetice návštěvníci budou moci povzbuzovat trojici předních českých vozatajů při improvizované soutěži čtyřspřeží. Tuto disciplínu představí Jiří Nesvačil junior, Radek Nesvačil a Jiří Nesvačil senior. Všichni tři pravidelně startují na závodech mezinárodní úrovně, a to včetně těch nejtěžších závodů, jako jsou mistrovství světa či Evropy.
 
„Zatímco v minulých ročnících provázela show program světla, romantika a krásné šaty, letos bude možné fandit i mimo soutěžní program adrenalinovému sportu a umění,“ dodává Veronika Šimůnková.
 
 
Foto a video: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B

Související informace
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE