EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11B

Sérii závodů v Šamoríně obohatí další CSI. Winter Masters již brzy

 13.02.2021 19:05 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Mimořádně bohatý kalendář závodů v Šamoríně pro rok 2021 obohatil další mítink. Ve dnech 6. až 9. 5. navíc proběhne CSI2* společně s CSIO pro děti, juniory a mladé jezdce. Novou sezonu otevře od 19. 2. další kolo Winter Masters Series.

reklama 12B
 
Winter Masters Series v Šamoríně by měla pokračovat v únoru dvěma závody a uzavře ji poslední mítink od 11. do 14. 3. 
 
Na duben jsou připraveny dva termíny pro Danube Spring Live a v květnu se příznivci parkurového skákání mohou těšit na nově naplánovanou sérii mezinárodních mítinků Danube Champions Tour. Od 6. do 9. 5. ji otevře v únoru doplněné CSI2*/1* společně s CSIO pro děti (vč. pony), juniory a mladé jezdce. 
 
O týden později, konkrétně od 13. do 16. 5., naváže CSI2*-W spojené s kategoriemi pro mladé koně, děti, juniory, mladé jezdce a jezdce do 25 let. 
 
Další dvoje mezinárodní skokové závody jsou plánované do Šamorína v první polovině letních prázdnin. Od 14. do 18. 7. se bude jednat o kategorie CSI2*/1*, ale také soutěže pro mladé koně, mladé jezdce a juniory. Od 22. do 25. 7. bude nejvyšší soutěžní kategorií CSI3* a opět nebudou chybět soutěže pro mladší věkové skupiny jezdců, ale i amatérské túry.
 
Celkem by se v Šamoríně měly konat od února do listopadu 2021 téměř tři desítky závodů. Kolik jich skutečně proběhne, bude mj. záležet i na epidemické situaci a případným vládním omezením na Slovensku. 
 
Ilustrační foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE