ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Sedlinská, Drábek a Nesvačil. To jsou vítězové červnové ZP v Těšánkách

 12.06.2022 20:50 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V neděli 12. června vyvrcholilo v Těšánkách další kolo vozatajské Zlaté podkovy. Mezi singly byla suverénní Markéta Sedlinská, zatímco v soutěži dvojspřeží zvítězil Josef Drábek. Královskou kategorii čtyřspřeží ovládl Jiří Nesvačil senior.

reklama 12B

 

Během druhého červnového víkendu proběhlo v Těšánkách další kolo vozatajské Zlaté podkovy. V soutěži jednospřeží vyhrála stylem start-cíl Markéta Sedlinská před druhým Janem Minarčíkem. Na třetím místě pak dojela Lucie Maryšková.
 
Mezi páry nenašel přemožitele Josef Drábek. Ten předvedl nejlepší výkon v drezuře i maratonu. Ve vozatajském parkuru byl třetí, ale na celkové prvenství to stačilo. Druhé místo obsadil Milan Domes a na třetí příčku se po výborném výkonu v jízdě mezi kužely dostala Michaela Chylíková.
 
V soutěži čtyřspřeží startovali pouze dva účastníci. Jiří Nesvačil senior, kterému vyšly výborně všechny tři dílčí disciplíny, vyhrál. Druhé místo patřilo Petrovi Vlašicovi.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Ilustrační foto Šárka Veinhauerová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace