Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Sára Vingrálková byla v Římě čtvrtá nejen při nedělní Grand Prix CSI2*

 12.09.2021 21:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V neděli 12. září vyvrcholil první týden parkurových závodů Global Champons v Římě. Rámcových soutěží CSI2* se účastnila opět Sára Vingrálková, která obsadila hned dvě čtvrté příčky. S Kas-Sini DC toto místo vybojovala v Grand Prix.

reklama 12C
 
Na parkuru Grand Prix CSI2* do 145 centimetrů Sára Vingrálková s Kas-Sini DC chybovala pouze jednou v rozeskakování a čas 37,96 jí zajistil čtvrtý řádek ve výsledkové listině.
 
Stejná pozice jí patřila na koni Damocles From Second Life Z v soutěži do 130 centimetrů. V té byla šestnáctá Anna Marie Vítek na Chacco´s Amke. Její sestra Kristina byla šestá v sedle Kamireze van Orchid´s při Small Tour do 115 centimetrů.
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace