ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11D

Šamorín hostí druhé kolo WMS 2021/22. V pátek uspěla Natálie Soukupová

 12.11.2021 22:28 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Do slovenského Šamorína zavítal na druhé kolo Winter Masters Series před účastí na GC Prague Playoffs i český jezdec Aleš Opatrný. Páteční ST šel s Forewerem tréninkově s třemi body a skončil desátý. Dařilo se hlavně rakouským jezdcům.

reklama 12B
 
První tři příčky v rámci pátečního ST při Winter Masters Series v Šamoríně obsadili rakouští jezdci. Bianca Babanitz vybojovala první dvě příčky s koňmi Blair a Charlie Chaplin. Třetí skončil Alfred Stöger na koni Caranjo.
 
Nejlepší domácí dvojici tvořil David Horváth v sedle Vroom de la Pomme Z, který se umístil po bezchybné jízdě čtvrtý. Hned za ním skončila Češka Natálie Soukupová na Campobassovi. 
 
Nulu do cíle dovezl i Petr Dohnal s Tashitou. Pomalejší čas však stačil na osmou pozici. Za tím již byly účastníci penalizováni za překročení stanoveného limitu. Celkem v hlavní páteční soutěži, která začala až patnáct minut po jednadvacáté hodině, odstartovalo 26 dvojic. 
 
Program Winter Masters Series v Šamoríně pokračuje v sobotu dalšími osmi soutěžemi. Grand Prix Equistyle začíná od 13:20. Na start parkuru s výškou překážek do 145 centimetrů by se mělo postavit 19 účastníků. 
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE