EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Rozlučková všestrannost 2021 v Přeštěnicích. Adéla Císařová vede CNC2*

 24.10.2021 01:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Po drezurní a skokové zkoušce vede soutěž CNC2* při rozlučkové všestrannosti v Přeštěnicích Adéla Císařová s Chestertonem. Na svém bodovém kontě má pouze 35,11 bodů z drezury. Druhá je aktuálně Michaela Balounová s Empatií, ta má 36,71 bodů.

reklama 12A

 
V soutěži s jednou hvězdou si nejlépe vede v Přeštěnicích po dvou zkouškách Marie Piechotová s klisnou Desideratou. Její skóre je zatíženo 32,36 body, z nichž 0,4 bodů obdržela na parkuru. Nejlepší drezuru předvedla Barbora Vaňková s Rivierou 7, ale z parkuru si odvezla 8,8 bodů a je tak průběžně čtvrtá.
 
V soutěži Z na sebe strhl pozornost 78letý účastník Šampionátu veteránů Ludvík Filípek v sedle 24letého Falca 10. V drezuře obdržel 47,33 bodů, na parkuru k nim přidal dalších 3,2 a je tak před nedělním krosem pětadvacátý. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Foto: Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace