Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Royal Word devátý v listed, klasický vítěz ve Francii opět neuspěl

 05.08.2021 19:00 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dva měsíce po startu v Prix Du Jockey Club se do Francie vrátil klasický vítěz Royal Word. Hnědák majitele Valentina Buchtojarova změřil v Deauville síly s listed konkurencí na své optimální mílové distanci, do boje o přední příčky však nezasáhl.

reklama 12C

Royal Word byl od prvních metrů Prix Arqana - Prix de Tourgeville (1600 m, 55 000 eur) od prvních metrů aktivní a pod Vincentem Chéminaudem se usadil na třetí pozici hned za špicí. V dostihu neměl příliš klidu a vpředu vydržel jen do mezníku 400 metrů, kde ho začalo pohlcovat pole.

Za distancí ho Chéminaud nechal jen docválat do cíle. Na vítěze Egota ztrácel svěřenec Arslangireje Šavujeva z devátého místa více než 12 délek.

Foto: Pavla PechmanováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace