EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Radek Nesvačil si drží při CAI3*-H4 v německém Drebkau devátou příčku

 14.08.2021 21:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V německém Drebkau pokračovaly v sobotu 14. srpna mezinárodní vozatajské závody CAI3*-H4, kterých se účastní bratři Jiří a Radek Nesvačilovi. Jiří bohužel sobotní maraton nedokončil, Radek obsadil dílčí osmé místo a po dvou zkouškách je stále devátý.

reklama 12B

 
Radek Nesvačil vstupoval do sobotního maratonu v Drebkau s 59,97 body z deváté pozice. V terénní jízdě přidal dalších 137,41 bodů, které mu stačili na dílčí osmou příčku a po obou zkouškách si nadále drží devátý řádek průběžné výsledkové listiny. 
 
Jiří Nesvačil byl v maratonu vyloučen, jelikož na druhé překážce neprojel písmenem B, a tak již ve výsledkové listině není hodnocen. 
 
Na vedoucí pozici je Michael Brauchle se 167 body, za nímž jsou další dva domácí vozatajové – Georg von Stein a Christoph Sandmann. Oba mají 172,7 bodů, resp. třetí umístěný má ještě o osm setin více. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto: poskytla Jana Nesvačilová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace