Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

První předvýběry hřebců proběhnou v lednu 2021 v ZH Tlumačov a Písek

 24.11.2020 20:28 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Zemský hřebčinec Písek informoval o možnosti podávání přihlášek na I. předvýběr hřebců do chovu. Doporučení, resp. přihláška hřebce musí být podána nejpozději do 31. prosince na e-mail ASCHK ČR. Předvýběry proběhnou v Tlumačově a v Písku.

reklama 12A
 
První předvýběr hřebců PK ČT by se měl uskutečnit 20. ledna v Zemském hřebčinci Tlumačov, o den později pak v Zemském hřebčinci v Písku. Doporučení potvrzují hodnotitelé (člen RPK, osoba pověřená ASCHK a SCHČT). 
 
Nedílnou součástí přihlášky je fotokopie „Potvrzení o původu koně“ a vyhotovené RTG snímky s veterinárním osvědčením. Další podrobnosti získáte u ASCHK ČR, tiskopis přihlášky je ke stažení i na webu ZH Písek v sekci „Chovatelské akce“.
 
Ilustrační foto: archiv ZH Tlumačov


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace