Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

První medaile z MČR 2022 v drezuře. Křížová a Vášáryová mají ty zlaté

 13.08.2022 19:59 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Při mistrovství ČR v drezuře, které se koná v Brně na Panské líše, se v sobotu 13. srpna rozdávaly již první sady medailí. Mezi děti vyhrála Anna Marie Křížová s klisnou Diamantinou, v kategorii mladších juniorů Johana Vášáryová na Firestonovi 1.

reklama 12D
 
Hned ráno se jelo druhé kolo mistrovské kategorie seniorů v malé rundě. Nejlepší výkon předvedla Kamila Kotyzová s klisnou Lilit 1, která obdržela 72,323 %. Výborné hodnocení si vysloužila od rozhodčích i Eva Jančaříková s valachem Verdi 7, a to konkrétně 71,206 %. Obě jezdkyně mají i průměrnou známku přesahující 70 %. Těsně pod touto hranicí je Hana Vášáryová v sedle Santose Dumonta. V sobotu měla 69,029 %, což znamená dílčí i průběžné třetí místo. 
 
Poslední třetí kolo soutěže dětí opět vyšlo výborně Anně Marii Křížové s Diamantinou, a zaslouženě se tak stala mistryní České republiky, když její výsledné skóre bylo 72,115 %. Těsně druhá byla Alice Hubáčková s klisnou Belle Ennie. Tato dvojice má v celkové výsledkové listině 72,094 %. Bronz získala Veronika Sedláčková s valachem Delgado 1. 
 
Zcela suverénní prvenství ukořistila mezi mladšími juniory Johana Vášáryová s Firestonem 1. Zatímco její konečné hodnocení je 72,490 %, druhá Kateřina Sekaninová s Handiness má v průměru 67,440 %. Třetí Kristýna Přikrylová na valachovi Lowenovi má 65,633 %. 
 
Mistrovské tituly se rozdávaly také v paradrezuře. Na trůn mezi handicapovanými jezdci se vrátila Anastasja Vištalová s Dominique 1. Kategorii nezařazených ovládla Dana Kilianová na valachovi Quaestorovi. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODAKZEM. Také v neděli je možné sledovaž živý přenos na EquiTV.cz.
 
Foto: Ondřej Poláček


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE