reklama 11A

reklama

Přišel, debutoval, zvítězil. Lukův Azov triumfoval v Saint-Cloud

 11.09.2020 15:25 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Ve velkém stylu debutoval na dráze dvouletý Azov z tréninku Václava Luky mladšího. Hnědák z vlastního chovu majitele Viktora Tymošenka v pátek zvítězil pod Gregorym Benoistem v pařížském Saint-Cloud. Pro Luku je to letos už druhý francouzský úspěch.

reklama 12B

Prix Fast Fox (1200 m, 22 000 eur) se proměnilo v jasnou záležitost bošovického hřebce. Azov se propracoval na špici už na protilehlé rovině, zavedl pole do cílové roviny a v závěru jistě uhájil náskok 1 1/4 délky na druhou Izumi. Třetí doběhla Zvolenska.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace