Nestíháte číst? Poslouchejte EquiRadio.cz! Novinka skupiny EQUINET
reklama 11A

reklama

Přípravy na mezinárodní parkury v Chuchli vstoupily do finální části

 15.04.2021 17:55 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Chuchle Arena Praha se naplno připravuje na dvoje mezinárodní parkurové závody. Uvnitř dostihového oválu již vyrůstají konstrukce mobilních stájí, které se za necelé dva týdny stanou dočasným domovem stovek koní.

reklama 12D
 
Ustájení koní účastnících se mezinárodních závodů CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup však bude nejen o obřích stanech uprostřed závodiště. Plně bude využita kapacita i pevných boxů a tzv. letní stáj vznikne stejně jako v loňském roce i z jezdecké haly.
 
První ze dvou skokových mítinků startuje již za dva týdny – tj. ve čtvrtek 29. dubna. Podrobnosti najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Přesně o týden později zahájí Prague Cup pořádaný Czech Equestrian Teamem. Tato akce má internetové stránky s adresou www.csiopraha.cz.
 
Foto Markéta Šveňková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace